Altın fiyatları yükseldi mi? 24 ayar gram altın fiyatı ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatları birçok vatandaş ve yatırımcılar tarafından merak edilmeye devam ediliyor. Gram altın ve çeyrek altın fiyatlarının 24 Haziran Pazartesi günü ne kadar olduğu araştırılıyor.

Altın fiyatları arz talep, faiz oranları, enflasyon, küresel ekonomik gelişmeler, jeopolitik riskler ve spekülasyon gibi birçok faktörden etkileniyor. Bu faktörlerin her biri altın fiyatlarını farklı yönlerde etkileyebiliyor. Altın fiyatlarını takip etmek her gün zorlaşsa da vatandaşlar ve yatırımcılara altın fiyatları ne olacak merak ediyor. Peki, altın fiyatları yükseldi mi? Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları son 24 saatte değişkenlik gösterdi. Fiyatlar gün içerinde kimi zaman düşüş kimi zaman ise yükselme yaşıyor.

altın fiyatları-10

24 Ayar Gram Altın Fiyatı Ne Kadar Oldu?

24 Ayar Gram Altın Fiyatı ne kadar sorusu merak ediliyor. Gram altın an itibarıyla 2 bin 462 TL’den işlem görüyor. Çeyrek altın 4 bin 030 TL, Cumhuriyet altın ise 16 bin 498 TL’den alıcı buluyor.

22 ayar gram altın ise 2 bin 284 TL civarında seyrediyor.

Gram altın alıp satarken zarar eder mi? Hangi altın satarken zarar ettirmez? 2024 Gram altın alıp satarken zarar eder mi? Hangi altın satarken zarar ettirmez? 2024

Editör: Merve Tepecik