Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatları birçok vatandaş ve yatırımcılar tarafından merak edilmeye devam ediliyor. Gram altın ve çeyrek altın fiyatlarının 25 Haziran Salı günü ne kadar olduğu araştırılıyor.

Altın fiyatları arz talep, faiz oranları, enflasyon, küresel ekonomik gelişmeler, jeopolitik riskler ve spekülasyon gibi birçok faktörden etkileniyor. Bu faktörlerin her biri altın fiyatlarını farklı yönlerde etkileyebiliyor. Altın fiyatlarını takip etmek her gün zorlaşsa da vatandaşlar ve yatırımcılara altın fiyatları ne olacak merak ediyor. Peki, altın fiyatları yükseldi mi? Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın Fiyatları

Altın fiyatları son 24 saatte değişkenlik gösterdi. Fiyatlar gün içerinde kimi zaman düşüş kimi zaman ise yükselme yaşıyor.

Gram Altın Ne Kadar Oldu?

24 Ayar Gram Altın Fiyatı ne kadar sorusu merak ediliyor. Gram altın an itibarıyla 2 bin 465 TL’den işlem görüyor. Çeyrek altın 4 bin 032 TL, Cumhuriyet altın ise 16 bin 522 TL’den alıcı buluyor.

22 ayar gram altın ise 2 bin 285 TL civarında seyrediyor.

Altın Fiyatları Yükseldi Mi? 24 Ayar Gram Altın Fiyatı Ne Kadar Oldu? Altın Fiyatları Yükseldi Mi? 24 Ayar Gram Altın Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Editör: Merve Tepecik