Aşkın Tören, seçim çalışmaları kapsamında güne Yeni Sanayi esnaflarını ziyaret ederek başladı. Esnaflar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Tören, büyük destek gördü.

 Ziyareti değerlendiren Tören; Aşkla, Samimiyetle... Bugün de sanayimizin güzel esnafları, ustaları, kalfaları, çıraklarıyla kucaklaşmaya devam ettik. Bizi öylesine sıcak öylesine candan karşıladılar ki, her birine şükranlarımı sunuyorum. İşleri hayırlı, kazançları bol ve bereketli olsun." dedi.

Orucu Yolda Açtı

Tören, şunları söyledi; "Yoğun bir tempoyla devam eden çalışmalarımızda bazen sürprizlerle de karşılaşıyoruz. Mahalle programlarımız sırasında yaşadığımız küçük bir aksilik nedeniyle ekip arkadaşlarımızla birlikte yolda açtık orucumuzu. İftar sevinci, sadece ekmeği, aşı bölüşmenin değil aynı zamanda yüreklerin ve tüm güzelliklerin paylaşıldığı, en güzel hatıraların da birlikte yaşandığı müstesna zaman dilimidir. Allah oruçlarımızı ve niyetlerimizi kabul etsin. Rabbim çalışmalarımızı bereketlendirsin."

Aşkın Törenn

Karaoluk'ta büyük coşku

Aşkın Tören’in akşamki durağı ise Karaoluk Mahallesi oldu. Karaoluk Mahallesi sakinlerine teşekkür ederek sözlerine başlayan Tören, "Her köşesi bir başka güzelliği barındıran güzel şehrimizin serhat mahallesi Karaoluk’da Muhtarımız Hasan Çapkın ile birlikte Teravihin ardından mahalle sakinlerimiz, elleri öpülesi dua kaynaklarımız büyüklerimiz, sevincimiz, neşemiz çocuklarımız ve kardeşlerimiz ile kucaklaştık. Sevgiyle, samimiyetle, coşkuyla, bağrına bastı bizi Karaoluk. Allah hepsinden razı olsun. Mahalle buluşmamızı adeta bir mitinge çeviren güzel komşularımıza ilgileri, nezaketleri, destekleri ve candan ev sahiplikleri için her birine ayrı ayrı sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Allah'ın izni, hemşehrilerimizin teveccühleriyle insanı merkeze alan, şehrimize her alanda değer katan ve gönüller yapan hizmet yolculuğumuza hep birlik devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin." diye konuştu.

Aşkın Tören Kökenli de Toplu Açılışta Aşkın Tören Kökenli de Toplu Açılışta

Editör: Zeynep Telci