Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, farklı mahallelerde alt ve üst yapıyı yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Belirlenen program dahilinde yol yapım, bakım ve onarım işlerine de devam eden ekipler, ilçe genelinde olumsuz hava koşulları, kazı çalışmaları ve ağır tonajlı araçların geçişleri sebebiyle deforme olan yolların bakım ve onarımını yapıyor.

Tespit edilen noktalarda çalışmaları sürdüren ekipler Şirinevler, Taşbaşı, Şahincili mahalleleri başta olmak üzere parke yol tamiratı ve asfalt yama çalışmaları gerçekleştiriyor.

Cadde ve sokaklar daha güvenli

Altınordu Yol Iki

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe ilçedeki trafik akışının güvenli, konforlu ve düzenli bir şekilde sağlanması ve olumsuzlukların en aza indirilmesi için yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarımızı sürdürdüklerini söyledi.

Ulaş Tepe, “Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerimiz Belediyemizin sorumluluk sahasında bulunan ve çeşitli nedenlerle hasar gören yollarda onarım çalışmalarında bulunuyor. Saha denetimleri sırasında ekiplerimizce görünen aksaklıkları gideren ekiplerimiz bir yandan da vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda çalışmalar yapıyor. Cadde ve sokaklarımızda devam eden onarım çalışmalarımızla yollarımız daha konforlu ve güvenli hale getiriliyor” diye ifade etti.

Altınordu’da Park ve Bahçeler Temizlendi Altınordu’da Park ve Bahçeler Temizlendi

Editör: Merve Tepecik