Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, kırsal mahallelerin sorunlarının daha hızlı çözüme kavuşturulması için Kırsal Hizmetler Müdürlüğünü kurmuştu. Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların sorunlarını kolaylıkla belediyeye iletebileceği Kırsal Hizmetler Müdürlüğüne vekâleten Burak Yılmaz atandı.

Altınordu Bld Atama 1

Burak Yılmaz kimdir?

7 Şubat 1989 yılında Ordu’da doğan Burak Yılmaz, ilköğretim ve lise eğitimini de tamamladıktan sonra Ordu Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, İnşaat Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında özel sektörde çalışma hayatına başlayan Yılmaz, 2012-2014 yılları arası çeşitli üst yapı işlerinde şantiye şefi olarak çalıştı.

2014 yılından itibaren Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmaya başlayan Burak Yılmaz, 2015-2021 yılları arasında Fen işleri Dairesi Başkanlığı Yol Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğünde Altınordu-Perşembe-Gülyalı İlçeleri Bölge Şefi olarak görev yaptı.

Yılmaz, 2021-2024 yılları arasında İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı İmar ve Şehircilik Şube Müdürlüğü bünyesinde de çalıştı.

Editör: Merve Tepecik