2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de Play-Off 3.Turu'nda mücadele eden ve bu süreçte bu akşam Ordu'da Aliağa Futbol A.Ş. ile karşı karşıya gelecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne maç öncesinde destek ziyaretleri devam ediyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü maçın hazırlıklarında sona gelirken saha dışında da hazırlıklar ve ziyaretler arka arkaya geliyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün son ziyaretçileri ise Altınordu İlçe Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri oldu.

Altınordu İlçe Belediye Başkan Yardımcıları Bahadır Baş, Hamdi Salih Kalyoncu ve Hüseyin Akdeniz ile meclis üyeleri Mehmet Murad Yıldız ve İlker Bahtiyar, Gülyalı'da yer alan 52 Orduspor Futbol Kulübü tesislerine girerek 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur ve yönetimi ile bir araya geldi. Kritik maç öncesinde yapılan ziyarette sonrasında ise tüm sporseverler Yeni Ordu Stadyumu'ndaki maça davet edildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Ayvalıkgücü Belediyespor deplasmanında tur atladığı maçı tribünden takip eden Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe yoğunluğundan dolayı bu ziyarette yer alamazken, Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak olan maçı ise yerinde takip edeceği öğrenildi.