Kent merkezinde birçok noktada altyapı çalışması yürüten Altınordu Belediyesi ekipleri, özellikle kırsal mahallelerde yol çalışmalarına ağırlık veriyor. Kırsalda 24 mahallede 91 noktada eş zamanlı bir çalışma yürütülüyor.

Aşkın Tören 2Bir taraftan reglaj çalışmaları yapılırken diğer taraftan kış koşulları nedeniyle yaşanan heyelan ve toprak kaymaları temizleniyor. Öte yandan ekipler, kırsalda dere ağızlarına kapalı kutu menfez, koruge boru atma, hendek temizleme ve moloz taş istinat duvarı çalışmalarını da sürdürüyor.

“Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Aşkın Tören 3-1Hizmetler ve çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören “Bir evladı olmaktan onur duyduğum bu şehre ve bu şehrin aziz insanlarına hizmet etmenin onurunu ve mutluluğunu daima kalbinde taşıyan bir insan olarak yaptıklarımızı yeterli görmüyor, daha büyük hizmetler yapmak ve hemşehrilerimize daha büyük sevinçler yaşatabilmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Allah'ın izni ve hemşehrilerimizin desteğiyle şehrimizi en güçlü şekilde geleceğe taşıyacağız. Şehrimizin güçlü yarınları, hemşehrilerimizin huzuru ve mutluluğu için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber merkezi

Editör: Merve Tepecik