Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in şehrin kültür ve sanat yaşamına kazandırdığı ilklerden biri olan sinema günlerinde Altınordu’lu çocuklar keyifli eğlenceli ve bir o kadar da renkli bir ara tatil yaşadılar. Eğitime verilen bir haftalık ara tatil boyunca Altınordu Trafik Eğitim Parkında 11-18 Kasım tarihlerinde devam eden etkinlik ‘Süper Aile’ adlı animasyon filmi ile final yaptı.

altınordu bld 2

Sinema öncesi çocuklara patlamış mısır ve organik elma suyu ikramında bulunan Altınordu Belediyesi ekipleri, en sevdikleri lezzetleri de tattırarak çocukların keyiflerine keyif kattı.

Trafik Eğitim Parkında bulunan oyun alanlarında doyasıya eğlenen çocuklar, sinema keyfi yaşarken onlara eşlik eden aileler de Durugöl Menekşe Kafede bir araya gelerek tanışıp kaynaştılar hem dostluklarını ve komşuluklarını pekiştirdiler hem de yeni arkadaşlıklar kurdular.

altınordu bld 3-1

 Başkan Aşkın Tören, “çocuklarımızı yaşamlarının her aşamasında desteklemeye, hayatlarına ve gönüllerine dokunmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Tören “Sinema günleri ile tatilinize eğlence katmayı amaçladık. Nice farklı eğlenceli, öğreten ve dinlendiren keyifli etkinliklerde bir arada olmak dileğiyle hepinizin gözlerinden öpüyorum. Sizleri çok seviyorum, hepinize sağlıklı mutlu başarılı bir eğitim öğretim dönemi diliyorum. Sizler ile buluşmamıza vesile olan kıymetli ailelerinize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gelecek çocuklarımızın ve her şey çocuklarımız için” şeklinde konuştu.

Altınordu Belediyesinin Sinema Günleri ile unutamayacakları bir ara tatil daha yaşadıklarını söyleyen çocuklar ve aileleri Başkan Aşkın Tören’e etkinlik için teşekkürlerini ilettiler. Haber merkezi

altınordu bld 4

Geleneksel sinema günleri başlıyor Geleneksel sinema günleri başlıyor