Altınordu Belediyesi’nde devir teslim töreni gerçekleşti. CHP’den Altınordu Belediye Başkanı seçilen Ulaş Tepe, mazbatasını İlçe Seçim Kurulu’ndan aldıktan sonra anne ve babasının kabrini ziyaret etti. Daha sonra Belediye Başkanlığı binasına gelen Tepe, Altınordu Belediye Binası önünde partililer tarafından karşılandı. Kalabalığa kısa bir konuşma yapan Tepe, devir teslim töreni için başkanlık makamına çıktı. Başkanlık makamında gerçekleşen törende Aşkın Tören’den görevi devraldı.

“Çok Güzel Hizmetler Yapacağına Dair İnancım Tam”

Devir teslim töreninde konuşmasına Ulaş Tepe’yi tebrik ederek başlayan Altınordu Eski Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Sizlerin huzurunda kendilerini gönülden tebrik ediyor, Altınordu’ya hizmet yolunda kendilerine muvaffakiyetler diliyorum. Aynı onuru ben beş yıl önce, halkımızın takdiriyle, Altınordu’muzda yaşamıştım, bu onuru bugün tekrar çok değerli başkanımızla yaşıyorum. İnanıyorum ki bayrak yarışında, hizmet yarışında kendini çok daha ileriye taşıyacaktır. Altınordu meclisimizle birlikte şehrimize çok güzel hizmetler yapacağına dair inancımın sizler huzurunda tam olduğunu ifade etmek istiyorum. ” dedi.

Aşkın Ulaş 1

Tören sözlerini, “Şehrimizin geleceği ile ilgili yaşanabilir ve birlikte yaşama iradesini daha da güçlendiği demokrasimizin, güçlendiği insanımızın refahını ve huzurunun arttığı mutlu bir Altınordu’yu inşa ete noktasında, kendilerinin liderliğinde meclisimize ve çalışma arkadaşlarımıza Altınordu Belediyesi’nin çok kıymetli emekçileri var. Şimdi o çalışma ordusu başkanımızın öncülüğünde şehrimize kaldığı yerden devam edecektir. Katkı sağlayan çok değerli misafirlere teşekkür ediyorum.” diyerek tamamladı.

“Var Gücümüzle Çalışacağız”

Aşkın Ulaş 2

Aşkın Tören’in konuşmasının ardından Ulaş Tepe, “Ben de sizin ekibinizle, sizle beraber görev yapmış olan çalışma arkadaşlarınıza çok teşekkür ediyorum. Bugün hemşehrilerimiz uygun gördüler, bizleri seçtiler. İnşallah biz de burada var gücümüzle çalışacağız. Sizlere çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Ulaş Tepe Mazbatasını Aldı Ulaş Tepe Mazbatasını Aldı