2019-2020 eğitim ve öğretim yılında kapılarını öğrencilere açan Altınordu Okulu'nun 5 yılda en çok tercih edilen ortaokul olmasında büyük emeği olan Okul Müdürü Mahmut Güler, görev süresi dolunca müdürlüğü bıraktı. Öğretmenler Mahmut Güler için veda yemeği düzenledi.

5 yıl gibi kısa sürede akademik başarıyı yakalayan Altınordu Ortaokulu, sosyal, sportif faaliyetlerinin yanı sıra katıldığı Erasmus projeleriyle öne çıktı. İlkokulu bitiren öğrencilerin ortaokul tercihlerinde ilk sırada yer alan Altınordu Ortaokulu'nun başarısında pay sahibi olan Okul Müdürü Mahmut Güler'in görev süresi doldu. Ekim 2019 yılından beri Okul Müdürlüğü görevini başarı ile yürüten Mahmut Güler'in ataması Gürgentepe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne çıktı. Mahmut Güler'in okuldan ayrılması veli ve öğrencileri üzdü.

Veda Yemeği Düzenlendi

Altınordu Ortaokulu'nda ekip ruhunu oluşturan öğretmen, öğrenci ve velilerle kurduğu diyalogla başarıyı yakalayan Okul Müdürü Mahmut Güler için veda yemeği düzenlendi. Öğretmenler, Mahmut Güler'e günün anısına plaket sunuldu. Aynı gecede Okul Müdür Yardımcılığı görev süresi dolan Doğan Tali'de plaketle ödüllendirildi.

Mahmut Güler kimdir?

1983 Yılında Ordu Ulubey de doğdu İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı.2001 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2005 yılında mezun oldu. Rize-Fındıklı Şehit Cavit Köroğlu İlköğretim Okulunda Fen Bilgisi Öğretmeni olarak 2005 yılında göreve başladı.2008 yılında Rize Merkez Atatürk İlköğretim Okuluna atandı.Vatani görevini Mardin ili Nusaybin ilçesi Sıla İlköğretim Okulunda Yedek Subay Öğretmen olarak tamamladı. 2014 yılında Ordu- Gölköy Hürriyet Ortaokuluna atandı. 2016 Yılında Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu Müdür Yardımcısı olarak 3 yıl görev yaptı ardından 2019 yılında Altınordu Ortaokuluna Okul Müdürü olarak görevlendirildi. Halen bu görevini sürdürmektedir. Giresun Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. Evli ve 3 çocuk babasıdır. haber merkezi

Editör: Soner Özdemir