Orduspor altyapısından yetişen oyunculardan birisi olan ve bu süreçte daha sonra Erzurumspor Futbol Kulübü altyapısında forma giydikten sonra 1.Lig'de Boluspor forması giyen Arda Köksal, bu sezonun devre arasında 3.Lig'de Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü'ne kiralanmıştı. Kariyerinde ilk kez 3.Lig'de forma giyen ve yeni takımının formasını ilk kez sezonun ikinci yarısının ilk haftasında 68.dakikada oyuna girerek giyen Arda Köksal, memleketi Ordu'da ise şok yaşadı.

Orduspor 1967 A.Ş. ile oynanan maçta oyuna yedek kulübesinde başlayan Ordulu Arda Köksal, takımının soyunma odasına 4-1 geride girdiği maçın devre arasında formasını giydi ve oyuna girdi. Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü teknik sorumlusu Ceyhun Müderrisoğlu, maçın ikinci yarısında eski Orduspor 1967 A.Ş. oyuncusu Metin Sevinç'i kenara alarak Arda Köksal'ı oyuna aldı. Müderrisoğlu, takımının 6-1 geriye düştüğü maçta 78.dakikada Arda Köksal'ı kenara aldı.

Bu sezonun ilk yarısında forma giydiği Trendyol 1.Lig ekibi Boluspor'da sadece bir maç oynayan Arda Köksal, Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü formasını ise iki maçta ikinci kez giydi ancak oyuna sonradan girdiği maçta kenara alınarak büyük üzüntü yaşadı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ