Vurallar İletişime Başarı Belgesi

29 Mayıs 2014 Perşembe 18:07
Bu haber 90512 kez okundu

Ardahan Çıldır Vurallar iletişim 2014 yılının ilk çeyreğinde göstermiş olduğu yüksek müşteri memnuniyetinden dolayı Turkcell İletişim Hizmetleri tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.Ardahan genelinde yapılan anket sonucunda...

Vurallar İletişime Başarı Belgesi

Ardahan Çıldır Vurallar iletişim 2014 yılının ilk çeyreğinde göstermiş olduğu yüksek müşteri memnuniyetinden dolayı Turkcell İletişim Hizmetleri tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.
Ardahan genelinde yapılan anket sonucunda birinciliği elde eden Vurallar İletişime “Başarı Belgesi” Turkcell Bölge Müdürü Metin Yolcu tarafından verildi. Vermiş oldukları hizmet ve müşteri memnuniyetinden dolayı Vurallar İletişim sahibi Ahmet Rıfat Vural’ı tebrik eden bölge müdürü Metin Yolcu başarılarının devamını diledi.
Türkcell Bölge Müdürü Metin Yolcu’nun elinden Başarı Belgesini alan Vurallar İletişim sahibi Ahmet Rıfat Vural, “En önemli amacımız vermiş olduğumuz hizmetten müşterilerimizin memnun kalması. Bunun için bir ekip ruhu ile Turkcell’in kaliteli hizmetini müşterilerimize sunuyoruz. Turkcell’in kalitesi zaten ortadadır. Biz müşterilerimize bu kaliteyi sunarken sadece aracılık yapıyoruz. Bizleri bu belgeyle onurlandıran Turkcell İletişim Hizmetlerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x