Meral Güven, özellikle spor dünyasında yaptığı tahminlerle dikkat çekmektedir. 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik açıklamalarıyla da adından söz ettirmiştir.

Astrolog Meral Güven Kimdir?

Astrolog Meral Güven, 5 Nisan 1984'te Kayseri'de doğmuştur. Astrolojiye olan ilgisi ve yeteneği, 12 yaşından itibaren başlamıştır. Güven, 7 yaşından itibaren farklı varlıkları görebildiğini iddia etmektedir ve yaklaşık 18 yıldır profesyonel olarak inisiyasyonla uğraşmaktadır.

Kariyer ve Tahminler

Meral Güven, özellikle spor dünyasında yaptığı tahminlerle dikkat çekmektedir. 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik açıklamalarıyla da adından söz ettirmiştir. Galatasaray'ın Süper Lig şampiyonluğunu ilan etmesiyle birlikte, Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını iddia eden Güven, bu tahminin gerçekleşmemesi üzerine sosyal medyada tepkilerle karşılaşmıştır.

Sosyal Medya ve Tepkiler

Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası bazı taraftarların eleştirilerine maruz kalan Güven, sosyal medya hesaplarından sert yanıtlar vermiş ve hesaplarını dondurmak zorunda kalmıştır. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda, eleştirilere karşı güçlü tepkiler göstermiştir.

Özel Hayatı

Meral Güven, yaşadığı zorluklar ve aldığı tepkilere rağmen astroloji alanında çalışmalarına devam etmektedir. 12 yaşından beri astrolojiyle ilgilenen Güven, bu alanda kendini geliştirmiş ve çeşitli tahminlerde bulunarak geniş bir kitleye ulaşmıştır.

Editör: Samet Varol