Türkiye Futbol Federasyonu ile sahibinden.com arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. 24 yıldır hizmet veren, 60 milyonu aşan kullanıcısıyla dikkat çeken sahibinden.com, başarılarıyla ülkemizi gururlandıran Kadın ve Erkek A Milli Futbol Takımlarımızın resmi sponsoru oldu. Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi'nde düzenlenen imza töreninde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, kritik açıklamalarda bulundu.

mehmet büyükekşi-2

İtalya ile birlikte ortak organize edeceğimiz EURO 2032 için büyük hedefler belirlediklerini söyleyen TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, "Tekrar altını çizmekte fayda görüyorum. 2032 yılında İtalya ile birlikte Türkiye'de ev sahipliği yapacağımız Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Avrupa Şampiyonu olacak milli takımımızın temellerini attık. Avrupa'nın en genç ve değerli milli takımlarından birisinin temellerini atarken alt yaş gruplarındaki milli takımlarımızla da yakından ilgileniyoruz. Ayrıca yurt dışında kulüplerinde şampiyon olan milli oyuncularımız Arda Güler, Hakan Çalhanoğlu'nu ve Yunus Akgün'ü bir kez daha tebrik ederim. Biliyorsunuz geçen yıl İstanbul'da ev sahipliği yaptığımız Şampiyonlar Ligi Finalinde A Milli Takım Kaptanımız Hakan Çalhanoğlu, Inter kaptanı olarak finale çıkmıştı. Bu yıl da Şampiyonlar Ligi finaline iki Türk oyuncumuz çıkacak. Arda Güler Real Madrid, Salih Özcan Borussia Dortmund formasıyla finalde yer alacak. Böylece Şampiyonlar Ligi Kupası bir milli oyuncumuzun elinde havaya kalkacak. Şimdiden iki milli futbolcumuza da başarılar dilerim." diye konuştu.

Başkan Mehmet Büyükekşi, sözlerini şu şekilde tamamladı: "Kadın A Milli Futbol Takımımıza ve Erkek A Milli Futbol Takımımıza sponsor olan sahibinden.com ile iş birliğimizin hayata geçmesinde katkısı olan herkese teşekkür ediyor, bu duygu ve düşüncelerle sizleri saygıyla, sevgiyle ve muhabbetle selamlıyorum." dedi.
 

Editör: Samet Karadağ