Bahadır Yenişehirlioğlu Rolex olayı ne? Rolex saat fiyatı ne kadar, Rolex pahalı mı? İşte detaylar…

Bahadır Yenişehirlioğlu Rolex Olayı Ne?

AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, TBMM'de misafir ettiği vatandaşlarla ile çektiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasının ardından sosyal medyada gündem oldu. Görüntüde Yenişehirlioğlu'nun kolundaki Rolex saat dikkat çekerken sosyal medyada tepkiler ortaya çıktı.

Rolex Olayı Twitter

Sosyal medya kullanıcıları Yenişehirlioğlu'nun saatini ve paylaşımını eleştiren yorumlar yaptı. Birçok kullanıcı, Yenişehirlioğlu'nun bu saati nasıl alabildiğini ve halkın yaşadığı ekonomik zorlukları görmezden geldiğini sorguladı. Tepkilerin ardından Bahadır Yenişehirlioğlu paylaşımı hesabından kaldırdı.

Istakoz olayının yaşanmasının ardından Rolex olayı da yaşanınca Türkiye'de siyasetçilerin lüks yaşam tarzları ve halkla olan kopukluğu hakkındaki tartışmalar yeniden alevlendi.

Rolex Saat Fiyatı Ne Kadar, Rolex Pahalı Mı?

Rolex Saatler

AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun taktığı saatin Rolex Submariner Date olduğu tahmin ediliyor. Bu saatlerin farklı modelleri ve çeşitleri olmasıyla birlikte saatin yaklaşık 16 bin euro, yaklaşık 555 bin TL olduğu tahmin ediliyor.

Şebnem Bursalı Istakoz Olayı Nedir? Şebnem Bursalı Kimdir? Şebnem Bursalı Istakoz Olayı Nedir? Şebnem Bursalı Kimdir?