Show TV'nin sevilen dizisi Bahar, bu hafta 10. bölümüyle ekranlara geliyor ve heyecan doruk noktasına ulaşıyor! Geçtiğimiz bölümde Timur'un Bahar'ı seçmesi ve evliliklerini ilan etmesi tüm dengeleri alt üst etmişti.

Bahar

Bahar 10. Bölüm Fragmanlarından Neler Anlıyoruz?

Yayınlanan fragmanlardan, Bahar ve Timur'un evlilik haberinin hastanede büyük yankı uyandırdığı görülüyor. Doktorlar ve hemşireler şaşkınlıklarını gizleyemiyor ve bu durum Bahar'ı zor durumda bırakıyor. Fragmanda ayrıca Rengin'in de öfkeli ve hırslı olduğu görülüyor. Peki Rengin bu duruma nasıl tepki verecek? Bahar'dan intikam mı alacak? Yoksa Timur'u geri kazanmaya mı çalışacak?

Bahar Dizisi Saat Kaçta Başlıyor Bitiyor?

Bahar 10. Bölümde Gerçekler Ortaya Çıkacak mı?

Bahar'ın en büyük merak ettiği soru ise Timur ve Rengin arasındaki ilişkinin ne olduğudur. Fragmanda Bahar'ın Rengin'in odasına girdiği ve aralarında gergin bir konuşma geçtiği görülüyor. Peki bu konuşmada neler geçecek? Bahar, Rengin ve Timur'un ilişkisini öğrenecek mi? Yoksa Timur ona gerçeği saklamaya mı devam edecek?

Bahar 10. Bölümde Neler Olacağını Öğrenmek İçin Ne Yapmalıyım?

Tüm bu soruların cevabını öğrenmek için Show TV'yi Salı akşamı saat 20.00'de takip etmeniz yeterli! Bahar 10. bölümde heyecan ve gerilim doruk noktasına ulaşırken, gerçekler de bir bir ortaya çıkıyor.

Bahar dizisinin yeni fragmanı yayınlandı mı? Bu hafta 11. bölümde neler olacak? Bahar dizisinin yeni fragmanı yayınlandı mı? Bu hafta 11. bölümde neler olacak?