Kariyerinde üst üste şampiyonluk sevinci yaşayan futbolculardan bir tanesi olan ve son olarak Ordu ekibi Ünye Gücü Futbol Kulübü ile şampiyonluk yaşayarak Süper Lige yükselen Bahar Kol, yaptığı açıklamada takımdan ayrıldı. 2022-2023 SEZONUNDA Beylerbeyi Spor Kulübü Spor Faaliyetleri A.Ş. ile Süper Lige yükselme sevinci yaşayan ve geçen sezon başında kısa bir Horozkent Spor Kulübü macerasının ardından Ordu'ya gelerek Ünye Gücü Futbol Kulübü forması giymeye başlayan tecrübeli orta saha Bahar Kol, bu sezonda da Süper Lige yükselen bir takımın parçası olmuştu. 

Şampiyon olan takımların en önemli parçası olan Bahar Kol, geride kalan sezonda Ünye Gücü Futbol Kulübü formasını 19 maçta giyerken bu maçlarda 5 kez gol atma sevinci yaşamıştı. Bahar Kol, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ''Bir sezon formasını giydiğim, birlikte şampiyonluk yaşadığım Ünye Gücü Futbol Kulübü'nden ayrılmış bulunmaktayım. Üzerimde emeği olan herkese teşekkür ederim. Yeni sezonda başarılar dilerim.'' diyerek ayrılığını resmileştirdi.

1995 doğumlu olan Bahar Kol, kariyerinde farklı takımların formasıyla Kadınlar Ligi'nde 116 maça çıkarken 42 kez gol atma sevinci yaşamıştı.

Editör: Samet Karadağ