Dizilerin yeni sezonlarının başlamasının ardından Ordulular en çok hangi diziyi izlemişler.. Detayları haberimizde.

Ordulular En Çok Hangi Diziyi İzliyor

Ordu'da yapılan bir araştırmaya göre, Ordulular en çok "Bambaşka Biri" dizisini izliyor. Araştırmaya göre, dizinin Ordu'da izlenme oranı %35'tir.

2023 yılında FOX TV'de yayınlanmaya başlayan "Bambaşka Biri" dizisi, genç ve başarılı bir Cumhuriyet Savcısı olan Leyla Gediz'in (Hande Erçel) hikayesini anlatıyor. Leyla, dört yıl sonra görev için İstanbul'a döndüğünde kendisini esrarengiz bir cinayet davasıyla karşı karşıya bulur.

Araştırma sonuçlarına göre, Ordulular dizinin konusunu ve oyuncularını beğendiklerini söylüyor. Dizinin konusunun ilgi çekici olduğu ve oyuncuların başarılı performans sergilediği belirtiliyor.

Araştırmayı yapan uzmanlar, Ordu'da "Bambaşka Biri" dizisinin bu kadar popüler olmasının birkaç nedenini sıralıyor. Birincisi, dizinin konusunun Ordu'da yaşayan insanların ilgisini çektiği belirtiliyor. Dizinin ikinci sezonunda, dizinin Ordu'da çekilmesi de bu popülerliğe katkı sağlamış olabilir. İkincisi, dizinin oyuncularının başarılı performans sergilediği belirtiliyor. Başrolleri Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaştığı dizi, Ordu'da yaşayanların beğenisini kazanmış görünüyor.

Araştırma sonuçlarına göre, Ordu'da "Bambaşka Biri" dizisi, en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Dizinin Ordu'da bu kadar popüler olması, dizinin yapımcıları için de sevindirici bir gelişme.

Bambaşka Biri Dizisi Konusu

Bambaşka Biri dizisi, genç ve başarılı bir Cumhuriyet Savcısı olan Leyla Gediz'in (Hande Erçel) hikayesini anlatıyor. Leyla, dört yıl önce görev için İstanbul'a döndüğünde kendisini esrarengiz bir cinayet davasıyla karşı karşıya bulur.

Cinayetin kurbanı, Leyla'nın eski sevgilisi olan Kenan'dır (Burak Deniz). Kenan, İstanbul'un en zengin ve güçlü ailelerinden birinin oğludur. Leyla, cinayetin arkasındaki sır perdesini aralamak için Kenan'ın ailesini ve çevresini araştırmaya başlar.

Araştırmalar sırasında, Leyla, Kenan'ın gizli bir hayatını olduğunu keşfeder. Kenan, aslında yasadışı işlerle uğraşan bir ailenin üyesidir. Leyla, Kenan'ın ailesinin sırlarını ortaya çıkarmaya çalışırken, kendini tehlikeli bir oyunun içinde bulur.

Dizi, aşk, adalet ve intikam temalarını işliyor. Leyla ve Kenan'ın ilişkisi, geçmişten gelen sırlarla ve aile baskısıyla şekilleniyor. Leyla, hem adaleti sağlamak hem de aşkını kazanmak için mücadele etmek zorundadır.

Bambaşka Biri Dizisi Oyuncuları

  • Hande Erçel - Leyla Gediz
  • Burak Deniz - Kenan Atılbay
  • Fırat Tanış - Mehmet Koşaner
  • Ali Sürmeli - Orhan Koşaner
  • Mustafa Avkıran - Ali Galip Akıncı
  • Senan Kara - Vera Akıncı
  • Lale Başar - Perihan Koşaner
  • Oktay Çubuk - Kaan Akıncı

Bambaşka Biri Dizisi Yayın Tarihi

Bambaşka Biri dizisi, 1 Ağustos 2023 tarihinde FOX TV'de yayınlanmaya başlamıştır. Dizi, her Pazartesi akşamı saat 20.00'de yayınlanmaktadır.