Balenciaga koli bandı bileklik mi satıyor? Balenciaga bilekliğin fiyatı ne kadar? İşte detaylar…

Balenciaga Koli Bandı Bileklik Mi Satıyor?

Paspas etek, naylon çanta, çorap sneaker, çorap pantolon, pet şişe kapağından küpe gibi absürt sayılabilecek birçok tasarımla dikkat çeken dünyaca ünlü marka Balenciaga, şimdi de koli bandı şeklindeki bilekliğiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Balenciaga Koli Bandı 2

Bir Tiktok kullanıcısının Paris Moda Haftası'ndan önce paylaştığı video sosyal medyada kullanıcılar arasında çok konuşuldu. 8 milyondan fazla izlenen bu videoda Balenciaga’nın yeni ürünü koli bandı bilezik gösteriliyor ve bunu takar mıydınız diye soruluyor. Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonuna ait bu aksesuar normal bir koli bandına benzese de üzerinde Balenciaga logosu yer alıyor.

Balenciaga Bilekliğin Fiyatı Ne Kadar?

Balenciaga Koli Bandı

Sosyal medya kullanıcıları, Balenciaga’nın sıradan koli bandının şık bir aksesuara dönüştürmesini şaşkınlıkla karşılarken kullanıcılar ürünün fiyatına da çok şaşırdı. Balenciaga koli bandı bilekliğin fiyatı 275 Euro yani Türk Lirası ile ortalama 9000 TL ediyor.

Ramazan Ayında Hangi Tespih Çekilir? Ramazan Ayında Çekilecek Zikirler Nelerdir? Ramazan Ayında Hangi Tespih Çekilir? Ramazan Ayında Çekilecek Zikirler Nelerdir?

Editör: Merve Tepecik