Edremit’te Okul Yararına Kermes

29 Mayıs 2014 Perşembe 17:39
Bu haber 77738 kez okundu

Balıkesir’in Edremit Şehit Hamdibey İlk ve Ortaokulu Aile birliği tarafından okul yararına kermes düzenlendi. Kermesten ilk alışverişi Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yaptı.Edremit’te eğitim ve öğretim veren Şehit Hamdibey İlk ve...

Edremit’te Okul Yararına Kermes

Balıkesir’in Edremit Şehit Hamdibey İlk ve Ortaokulu Aile birliği tarafından okul yararına kermes düzenlendi. Kermesten ilk alışverişi Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yaptı.
Edremit’te eğitim ve öğretim veren Şehit Hamdibey İlk ve Ortaokulu Aile Birliği tarafından Yılmaz Akpınar Bulvarı, Belediye Hizmet binası önünde kermes düzenlendi. Okul Aile Birliği üyeleri ile öğrenci velilerinin evlerinde yaptıkları giyecekleri satışa sundukları kermese Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da katılarak kermesin ilk alışverişini yaptı. Başkan Saka, kermesi düzenleyen okul aile birliği üyelerini kutladı, “Öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunmak için düzenlediğiniz kermesinizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Okul Aile Birliği yetkilileri de Başkan Saka’ya teşekkür ederek, okullarına davet ettiler. Gün boyu süren kermes sonunda elde edilen gelirin öğrencilerin ihtiyaçları için kullanılacağı ifade edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x