Şubat ayında başlayacak olan MLS Soccer Lig öncesinde antrenmanlarını yapmaya devam eden Inter Miami'de yıldızların antrenmanda yer alması her geçen gün takıma ilgili arttırıyor. Dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham'ın sahibi olduğu Inter Miami'de takıma bu sezon öncesinde de yıldız isimler kadroya katılırken, takım 21 Şubat'ta oynayacağı sezonun ilk maçına hazırlanıyor. Inter Miami, yeni sezonu 21 Şubat'ta DRV PNK Stadyumu'nda Real Salt Lake maçıyla açacak.

suarez messi

23 Ocak tarihinde Dallas ile hazırlık maçı yapacak olan Inter Miami'de sezon öncesi antrenmanda kulübün resmi hesabından yapılan paylaşımda ise Lionel Messi, Sergio Busquest, Alba ve Luis Suarez'in yan yana fotoğraflarının yer alması akıllara Barcelona'yı getirdi. Bir dönem birçok kez birlikte Barcelona'da kupa kaldıran dört futbolcu, kariyerlerine Major League Soccer takımı Inter Miami'de devam ediyor.

Beckham

Inter Miami tarafından dört futbolcunun olduğu fotoğraf İspanyolca bir cümle ile paylaşılırken, 'Arkadaşlarla görüşebileceğim bir yer yok' ,ifadeleri yer aldı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ