2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden ve devre arasında ilk transferini sezon başında Pirazizspor'a giden Barış Arsever'i geri alarak yapan Gülyalı Turnasuyuspor'da, takıma geri dönen Barış Arsever ilk açıklamalarını yaptı. Çamaşspor maç kadrosunda olan ve oyuna sonradan girerek 16-0'lık galibiyette bir gol atan Barış Arsever, maçın ardından açıklamalarda bulundu. Geçen sezon Play-Off Yarı Finali oynayan Gülyalı Turnasuyuspor'da forma giyen ve daha önceki yıllarda da Mav-Beyazlı ekibin parçası olan Barış Arsever, Gülyalı Turnasuyuspor'a golle döndü.

Gülyalı-Turnasuyuspor-6

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Barış Arsever ''Öncelikle geri döndüğüm için büyük bir mutluluk yaşıyorum. Sahada gösterdiğimiz performansla özellikle attığım golle takımımıza önemli bir destek sağlamış olmanın gururunu yaşıyorum. Yuvama geri dönmenin heyecanı ve burada olmanın verdiği aidiyet duygusu beni içten içe coşturuyor. İlerleyen dönemlerde Play-Off mücadelelerinde takım arkadaşlarımla birlikte sahada daha da parlayacağımıza inanıyorum'' dedi.

Gülyalı Turnasuyuspor Eski Forvetini Aldı Gülyalı Turnasuyuspor Eski Forvetini Aldı

Kariyerinde Bölgesel Amatör Lig'de 10 maça çıkarak 4 gol atan ve Ordu 1.Amatör Lig'de sayısız goller atan 1990 doğumlu Barış Arsever ''Bu soğuk havada bizi bırakmayan, tribünlerde coşkuyla destek veren tüm taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin enerjisiyle daha nice zaferlere imza atacağımıza inancımız tam'' dedi.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ