TikTok fenomeni Barış Dada'nın kim olduğu kullanıcılar tarafından arama motorlarında sıkça aratılıyor. Peki, Barış Dada kimdir aslen nereli kaç yaşında? İşte detaylar...

Barış Dada kimdir?

Barış Dada, 2001 yılında İstanbul'da doğdu. 6 kardeşi var. 2023 yılı itibarıyla 22 yaşındadır. Oğlak burcudur. Boyu 1.70 cm, kilosu ise 75 kg'dır.

2018 yılında TikTok'ta videolar paylaşmaya başladı. İlk videolarında günlük hayatından kesitler paylaşırken, daha sonra eğlenceli skeçler ve komik videolar çekmeye başladı. Videoları kısa sürede büyük bir ilgi gördü ve kısa sürede TikTok'ta popüler bir fenomen haline geldi.

TikTok'ta 9,7 milyon takipçisi ve 1,1 milyar beğenisi bulunmaktadır. YouTube'da da 2 milyon abonesi bulunmaktadır.

Videolarında genellikle Yeşim Sevinç, Öznur Garip ve asyaburcum gibi fenomenlerle birlikte rol almaktadır.

Videolarında genellikle günlük hayattan kesitler, eğlenceli skeçler ve komik videolar paylaşmaktadır. Videoları genellikle gençler tarafından ilgi görmektedir.

Barış Dada, TikTok'ta büyük bir başarı elde etmiş bir fenomendir. Videoları milyonlarca kişi tarafından izlenmektedir ve birçok kişi tarafından beğenilmektedir.

Barış Dada aslen nereli?

Barış Dada, 2001 yılında İstanbul'da doğmuştur. Bu nedenle, aslen İstanbullu'dur.

Barış Dada'nın doğum yeri ve doğum tarihi, kendisinin sosyal medya hesaplarında ve bazı internet sitelerinde yer almaktadır. Bu bilgilere göre, Barış Dada, 2001 yılında İstanbul'da doğmuştur.

Barış Dada kaç yaşında?

Barış Dada, 2001 yılında doğmuştur. 2024 yılı itibarıyla 23 yaşındadır.

Erkal Sonel kimdir nereli kaç yaşında evli mi? Erkal Sonel nerede çalışıyor? Erkal Sonel kimdir nereli kaç yaşında evli mi? Erkal Sonel nerede çalışıyor?

Editör: Kerim Gültaş