2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig ekibi Gülyalı Turnasuyuspor'un yeni transferlerinden bir tanesi olan Barış Gün, geçen sezon Kirazlimanıspor'da attığı gollerine bu sezon Gülyalı Turnasuyuspor formasıyla devam ediyor. Geçen sezon son maçta Play-Off'u kaçıran Kirazlimanıspor'da attığı 10 golle yeni sezonda hedefe ilerleyecek olan takımların dikkatini çeken ve önce Galataspor ile anlaşmasına rağmen Gülyalı Turnasuyuspor forması ile yeni sezona başlayan Barış Gün, attığı gollerle yeni takımında hücumda takıma katkılar sağlamaya devam ediyor.

Gülyalı-Turnasuyuspor-6

Barış Gün ''Çok Güzel Bir İvme Yakaladık''

Ordu 1.Amatör Lig'de Pazar günü kendi sahasında Çamaşspor'u 16-0 yenerek kulüp için unutulmayacak galibiyet alan Gülyalı Turnasuyuspor'da Barış Gün hem Spor52com hem de Ordu Yorum Gazetesine önemli açıklamalarda bulundu. 1996 doğumlu Barış Gün ''Çok güzel bir ivme yakaladık. Sezon başından bu yana harika mücadele ediyoruz ve üstüne katarak ilerliyoruz. Son maçta aldığımız skorla ne kadar güçlü bir takım olduğumuzu gösterdik. İlk hedefimiz Play-Off mücadelesi içerisinde bulunmak daha sonra da takımımızı şampiyonluğa taşımak ve bu şampiyonluğu taraftarlarımıza armağan etmek'' dedi.

gülyalı-turnasuyuspor-2

Barış Gün, geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'de gösterdiği performansın üzerine koyarak Gülyalı Turnasuyuspor'da da skora katkı sağladığı için mutlu olduğunu söylerken ''Geçen sezon göstermiş olduğum performanstan dolayı buraya geldim ve burada da üstüne katarak devam ediyorum. Attığı goller ve yaptığım asistlerle takımıma katkı sağladığım için ayrıca mutluyum. İnşallah yolun sonu şampiyonluk olur ve Gülyalı Turnasuyuspor'u hak ettiği yerlere taşırız'' ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ