Amasra Belediyesi’nden Örnek Proje

28 Mayıs 2014 Çarşamba 17:52
Bu haber 76948 kez okundu

Amasra’da uygulamaya konulan geri dönüşüm kutuları, bir yandan atık malzemeleri yeniden doğaya kazandırırken, diğer yandan sokak hayvanlarının yeme içime ihtiyacını gideriyor.Amasra Belediyesi, akıllı geri dönüşüm kutusu ile hem çevreci,...

Amasra Belediyesi’nden Örnek Proje

Amasra’da uygulamaya konulan geri dönüşüm kutuları, bir yandan atık malzemeleri yeniden doğaya kazandırırken, diğer yandan sokak hayvanlarının yeme içime ihtiyacını gideriyor.
Amasra Belediyesi, akıllı geri dönüşüm kutusu ile hem çevreci, hem de sokak hayvanlarına mama ve su veren geri dönüşüm kutularını Amasra’da uygulamaya koydu. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında uygulamaya konulan proje ile atıklar geri dönüşüm kutusuna atılarak, sokak hayvanlarına mama ve su verilmesi sağlanacak. Böylelikle hem doğada bin yılda çözünebilen pet şişeler atıklar geri dönüşüme kazandırılacak, hem de sokak hayvanlarının ihtiyaçları karşılanacak.
AMASRA BELEDİYESİ HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR
Projeyle ilgili açıklama yapan Amasra Belediye Başkanı Emin Timur, “Pugedon geri dönüşüm kutusu, ilçemizde bulunan sahipsiz sokak hayvanlarının beslenmesi için belirli noktalara yerleştirildi. Amasra Belediyesi hizmetlerine devam ediyor” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x