Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Kurban Bayramı'nın 2'nci gününde de halkla bir araya geldi. Bucak Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Tepe, mahalle sakinlerinin bayramını kutladı.


Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Halkla iç içe belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını yürüten Başkan Ulaş Tepe, Kurban Bayramı'nın 1'inci gününde kırsalda Mübarek, Işıklı ve Karaoluk Mahallelerinde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelmişti. Başkan Tepe, bayramın 2'nci gününde de kent merkezinde Bucak Mahallesi'ndeki esnaf ve mahalle sakinleriyle buluştu. Beraberindeki Mahalle Muhtarı Abdullah Şahin ile birlikte ziyaretlerini gerçekleştiren Tepe, halkın bayramını kutladı.

BAŞKAN TEPE: “VATANDAŞLARIMIZI İHMAL ETMİYORUZ”

Bayramlar, birlik ve beraberliğin pekiştiği günlerdir diyen Başkan Tepe, “Gönüllere hitap edilen bu önemli günlerde biz de vatandaşlarımızı ihmal etmeyerek onlarla vakit geçirmeye, bir arada olmaya özen gösteriyoruz. Kırsal mahallelerden başlattığımız bayram ziyaretlerimizi bugün Bucak Mahallemizde sürdürdük. Bucak Mahallesi Muhtarımız Abdullah Şahin ile esnaf ve vatandaşlarımızla bayramlaşarak kıymetli halkımızın bize göstermiş olduğu teveccüh karşısında aramızdaki sevgi köprülerini daha da sağlamlaştırdık" dedi. Haber merkezi

Editör: Soner Özdemir