Antrenörlük kariyerinde özellikle Osman Özköylü'nün ekibinde yardımcı antrenör olarak görev yapan ve geçen sezon Siltaş Yapı Pendikspor Futbol Kulübü ve Manisa Futbol Kulübü'nde görev yapan Bora Marangoz yeniden teknik direktörlük görevi için kolları sıvadı. Ordu doğumlu olan tecrübeli isim Bora Marangoz, Osman Özköylü'nün yeniden Pendik ile anlaşmaya vardığı konuşulduğu dönemde yeniden tek adam olma yolunda adım attı ve 3.Lig ekibi Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü ile anlaştı.

Yeni sezonda 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün de yer aldığı 3.Grup'ta mücadele edecek olan Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü cephesinden yapılan açıklamada ''2024-2024 sezonunda kulübümüzün teknik sorumluluğu görevi için Bora Marangoz ile anlaşmaya varılmıştı. Yeni teknik direktörümüz Bora Marangoz ve ekibine Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü çatısı altında başarılar dileriz'' ifadeleri yer aldı.

Kariyerinde daha önceki yıllarda da Osman Özköylü ile çalışan Bora Marangoz, bir dönem ise birinci adam olarak teknik direktörlük yapmıştı. Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde de çalışan Marangoz, 12 maçta 5 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyet 19 puan toplamıştı.

Editör: Samet Karadağ