Modaretör Hakan Gündoğar'ın ve eski futbolcular Erman Özgür ile Batuhan Karadeniz yorumcu olarak yer aldığı SkySpor'da Tümosan Konyaspor ile Fenerbahçe maçının ardından maç sonu canlı yayını yapılırken zaman zaman yaptığı yorumlarla gündem olan eski futbolcu Batuhan Karadeniz, Ordu'da 52 Orduspor Futbol Kulübü'nü çalıştıran Bayram Toysal ile ilgili açıklamalarda bulundu. İsmail Kartal'ı eleştiren Batuhan Karadeniz, eleştiri konusunda 52 Orduspor Futbol Kulübü teknik direktörü Bayram Toysal'ı da hedef aldı ve bir dönem teknik direktörü olan Toysal ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Batuhan Karadenizzz

Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü'nde forma giyerken teknik direktörü olan Bayram Toysal ile ilgili ilginç açıklamalarda bulunan Batuhan Karadeniz ''Hayatımda iki tane gördüm. Bir Bayram Toysal, bir İsmail Kartal. Kimse kusura bakmasın. Bayram Toysal da öyledir mesala. Bayram var ya ben böyle kötü birşey görmedim yani. Futbolun F'sinden anlamaz. Beni sedyeyle çıkarıyorlar, bir bakıyorum oyundan çıkıyorum tabela kalmış. O derece futboldan anlamaz. Neyse kulakları çınlasın.'' dedi.

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Play-Off maçlarına çıkan ve İnegöl Kafkas Spor Kulübü'nü 1.Tur'da eleyen Ayvalıkgücü Belediyespor ile ilk maçta berabere kalan Bayram Toysal ise son maçta Yeni Ordu Stadyumu'nda taraftarların tepkisi ile karşılaşmıştı.