Geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig ekibi Gülyalı Turnasuyuspor'u çalıştıran ve 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu sezon başında yapılan Genel Kurul sonrasında altyapıda yapılan değişimle birlikte altyapının başına getirilen Şükrü Bekiroğlu, Pazar günü Yeni Ordu Stadyumu'nda 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün birinci adamı olarak sahaya çıkacak. Ahmet Yıldırım ile yollarını geçtiğimiz Pazar günü oynanan Aliağa Futbol A.Ş. maçının ardından ayıran 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, takımı hafta başından itibaren Şükrü Bekiroğlu çalıştırırken, Bekiroğlu Pazar günü takımın teknik direktörü olacak.

yeni ordu stadyumu-9

52 Orduspor Futbol Kulübü hafta sonunda oynanacak olan maça iki gün kala yeni teknik direktörünün Bayram Toysal olduğunu açıklarken, kritik süreçte ise 47 yaşındaki teknik adamın 5 Mart Salı günü takımla çalışmalara başlayacağı öğrenildi. Bayram Toysal'ın 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne ekibi ile birlikte geleceği öğrenilirken henüz açıklanmayan ekibinde Recep Asıl, Sedat Kutnu, Murat Karaoğlan ve Özcan Turan'ın olması bekleniyor 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Pazar günü Yeni Ordu Stadyumu'nda Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü ile oynanacak olan maçta takımı sahaya sürecek ismin Şükrü Bekiroğlu olduğu öğrenildi.

Toysal Bayram


Orduspor altyapısından yetişerek UEFA Kupası maçlarında sahada yer alan ve teknik direktörlük kariyerinde Profesyonel Lig ile Bölgesel Amatör Lig tecrübesi olan Şükrü Bekiroğlu, 2019-2020 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de çalıştırdığı Orduspor 1967 A.Ş.’yi şampiyon yaparak Bölgesel Amatör Lig’e çıkarmıştı. Bekiroğlu, geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'de Gülyalı Turnasuyuspor'u çalıştırmış ve Play-Off Yarı Final maçıyla tamamladığı sezonun ardından yeni sezonda altyapıdan sorumlu teknik adam olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde çalışmaya başlamıştı. Bekiroğlu kariyerinde profesyonel liglerde son olarak 2002-2003 sezonunda Ünyespor'u çalıştırmıştı.
 

Editör: Samet Karadağ