2023-2024 sezonunda son üç hafta öncesinde Play-Off iddiasını matematiksel olarak sürdüren Fatsa Belediyespor, kendisinden iki basamak yukarıda yer alan Silivrispor ile Pazar günü karşı karşıya gelecek. Fatsa Belediyespor'da kritik Silvrispor maçı öncesinde ise teknik direktör Bekir Ozan Has açıklamalarda bulundu. Fatsa Belediyespor'un başında 5 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alan Bekir Ozan Has, Silivrispor maçına odaklandı. 

Has Bekir Ozan

Son oynanan Belediye Kütahyaspor maçında yaşanan kaybın üzüntüsünü yaşadıklarını söyleyen Bekir Ozan Has ''Bu zor ve kritik sürecin yavaş yavaş sonlarına geliyoruz. Geçtiğimiz hafta Belediye Kütahyaspor ile oynanan müsabakada istediğimiz oyunu sahaya yansıtıp sonuca ulaşamamış olmamızın üzüntüsünü yaşıyoruz. Futbolun içinde maalesef ki iyi mücadele edip kazanamamakta var. Oyuncularıma verdikleri onurlu mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum.'' dedi.

Bekir Ozan Has

Fatsa Belediyespor'da teknik direktör Bekir Ozan Has aynı zamanda Silivrispor maçında taraftarlardan destek beklerken ''Bu hafta taraftarlarımızın önünde çok önemli bir maça çıkıyoruz. Siz değerli taraftarlarımızın desteğiyle çok güzel duygularla sezonu tamamlayacağız. Bizim için çok önemli olan bu son haftalarda sizlerin desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacımızın olduğunu vurgulayarak tüm Fatsa Belediyespor taraftarını maça bekliyoruz. Hep birlikte başaracağız.'' açıklamasını yaptı.