Geçen hafta deplasmanda Darıca Gençlerbirliği A.Ş. karşısında 1-0 kazanarak yeni teknik direktör Bekir Ozan Has'ın ilk maçında galibiyet alan Fatsa Belediyespor, Kuşadasıspor maçını beklemeye başladı. Fatsa Belediyespor'da, Ordu'da oynanacak olan Kuşadasıspor maçı hazırlıkları sona ererken takım Pazar günü oynanacak olan kritik maça odaklandı. Fatsa Belediyespor'da teknik direktör Bekir Ozan Has ise bu kritik maç öncesinde açıklamalarda bulundu.

Fatsa Belediyespor Darıca

Fatsa Belediyespor'un çiçeği burnunda Teknik Direktörü Bekir Ozan Has, “Öncelikle tüm Fatsa halkına ve müslüman alemine hayırlı Ramazanlar diliyorum, Bu zor ve kritik süreçte bizlere bu görevi layik gören başta başkanımız olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim. Geçen hafta oynadığımız Darıca maçıyla ilk karşılaşmamıza çıktık, Oyuncularımızın mücadele gücünün, istek ve arzularının üst seviyede olduğu maçı kazanarak bu zor ve kritik süreçte iyi bir başlangıç yaptık. Hedefimize bir adım daha yaklaşma adına Kuşadasıspor ile zorlu bir karşılaşmaya çıkacağız. Bizim için çok önemli olan bu maçta  taraftarlarımızı da yanımızda görmek istiyoruz ve Pazar günü İnşallah taraftarlarımızın da desteğiyle kazanmak istiyoruz.“ dedi.

Fatsa Belediyespor'da Darıca Gençlerbirliği A.Ş. karşılaşması teknik direktör Bekir Ozan Has'ın ilk iç saha maçı olacak ve takım bu maçta sahaya galibiyet için çıkacak.

Editör: Samet Karadağ