Berkcan Güven sevgilisi kim? Berkcan ve Beyza ayrıldı mı? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Berkcan Güven Sevgilisi Kim

İstanbul'un 1996 yılında dünyaya gelen Berkcan Güven, hayata 30 Mayıs günü gözlerini açtı.

Babası Burhan Güven, hem televizyonculuk hem de gazetecilik alanlarında faaliyet gösteren tanınmış bir isimdi. En çok, Veda filminde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandırdığı efsaneleşen rolüyle hatırlanır. Aynı zamanda farklı televizyon kanallarında seslendirmenlik de yapmıştı.

Berkcan Güven, ismini BEGE olarak kısaltır. Ününe ilk olarak Vine platformunda kavuştu ve daha sonra YouTube'a geçiş yaptı. 1 Kasım 2014'te açılan kanalı, Eylül 2015'ten bu yana aktif olarak video içerikleri yayınlamaktadır. Mart 2018 itibarıyla, 3 milyon abone sınırına yaklaşan kanalında en çok izlenen video, bir diss videosudur. "YouTube Benim İşim" adlı video, 26 milyondan fazla izlenme alarak Güven'in en popüler içeriği oldu.

Videolarında ve Vine'larında genellikle ailesini konu alan Berkcan Güven, özellikle kardeşi Baran ve anneannesiyle çektiği videolarla sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi edindi. Şu anda Işık Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim görmekte olan Berkcan Güven, yaptığı işle doğrudan bağlantılı bir eğitim alıyor.

Berkcan Güven Sevgilisi Kim

Berkcan Güven'in sevgilisi Beyza'dır ancak kendisi hakkında sosyal medyada bir bilgi bulunmamaktadır.

Berkcan ve Beyaz Ayrılır Mı

Berkan Güven ve sevgilisi Beyza'nın ayrılık dedikoduları sosyal medyada konuşulmaktadır. Ancak ayrıldıkları hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Editör: Haber Merkezi