Turkcell Kadın Futbol Süper Lig'de mücadele eden Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımı'nın 10 numarası olan ve takım kaptanlığı yapan Ordulu orta saha oyuncusu Gizem Gönültaş, Siyah-Beyazlı ekip ile sezonu noktaladı. Kariyerinde Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımı forması ile 150'den fazla maça çıkan ve Türkiye A Milli Kadın Futbol Takımı'nda da forma giyen Gönültaş, Ordu'da ödül törenine katıldı.

gizem gönültaş-1

İlk kez düzenlenecek olan 1.Ordu Altın Kadın Ödülleri'nde Ordu'da birçok alanda başarılı işler yapan Kadınlar ödül alırken Türkiye A Milli Takım ve Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımı formaları giyen Gizem Gönültaş ödül aldı. 16 Kadına ödül verilen organizasyonda Gizem Gönültaş ile birlikte Milli sporcular Gizem Örge, Gamze Soğuksu ve Şeymanur Talu ödül aldı. Bazı isimler özel işlerinden dolayı organizasyona katılamazken, Gizem Gönültaş ise memleketi Ordu'ya gelerek ödül törenine katıldı.

Gizem Gönültaş-2

Bu sezon Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımı ile Kadın Futbol Süper Ligi'nde 23 maça çıkan Gizem Gönültaş, son olarak 5 Mayıs'ta ligin son maçında forma giyerek bu sezonu noktaladı.