Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Evde Hasta Ziyaretlerini Sürdürüyor

29 Mayıs 2014 Perşembe 17:25
Bu haber 75842 kez okundu

Bilecik İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nin kurulmasından itibaren başlatılan tedavi edilip taburcu edilen hastaların evde ziyaretleri devam ediyor.Konuyla ilgili açıklama yapan Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Mustafa...

Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Evde Hasta Ziyaretlerini Sürdürüyor

Bilecik İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nin kurulmasından itibaren başlatılan tedavi edilip taburcu edilen hastaların evde ziyaretleri devam ediyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Mustafa Yılmaz, “Halka Hizmet Hakka Hizmettir" parolası ile çıktıkları yolda, sağlık tesislerinden hizmet alan vatandaşları kendi aile ferdi olarak gördüklerini belirtti. Bu doğrultuda hareket ettiklerini ifade eden Yılmaz, "İlimizde bütün sağlık tesislerimiz tarafından ayaktan ve yatarak tedavi gören hastalarımız taburcu olduktan sonra almış oldukları hizmet kalitesinin seviyesinin belirlenmesi ve tedavi süreçlerinden memnuniyetlerini veya yaşadıkları sıkıntıları belirlemek üzere evlerinde ziyaret etmekteyiz. Yapılan ziyaretlerimiz sırasında bizzat hizmeti sunan personelimiz ve hastane yöneticilerimiz bulunmaktadır. Hasta memnuniyeti, kaliteli hizmetin en önemli göstergelerindendir. Günümüzde hastalar kendilerine verilen önemi en iyi memnuniyet göstergesi olarak algılamaktadırlar. Türkiye’ de son 10 yılda sağlık alanında inanılmayacak değişiklikler oldu. Genel Sekreterliğimizin kurulmasında itibaren yapılan çalışmalarımızda da bu değişiklikler ve yenilikler Bilecik ilimizde de kendini göstermektedir. Evinde ziyaret edilen hastalarımız yapılan uygulamamızdan son derece mutlu olmaktadırlar. Onların mutluluğu ise bizi memnun etmektedir. Ziyaretlerimiz sırasında hastalarımız tarafından çalışanlarımıza yapılan dualar ise çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu artırmaktadır. Hastalarımızın kaliteli sağlık hizmeti almasında emeği geçen ve sosyal projelerimize destek veren “Halka Hizmet Hakka Hizmettir" parolası ile hareket eden bütün personelimize teşekkür ediyor, bütün hastalarımıza Yüce Allah’tan acil şifalar diliyoruz" diye belirtti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x