Müsiad Bingöl Şubesi'nin Açılışı Yapılacak

20 Mayıs 2014 Salı 13:51
Bu haber 81324 kez okundu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bingöl Şubesi'nin açılışı 23 Mayıs 2014 Cuma günü yapılacağı bildirildi.MÜSİAD Bingöl Şube Başkanı Ali Akbana, şube açılışının MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Kalkınma...

Müsiad Bingöl Şubesi'nin Açılışı Yapılacak

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bingöl Şubesi'nin açılışı 23 Mayıs 2014 Cuma günü yapılacağı bildirildi.
MÜSİAD Bingöl Şube Başkanı Ali Akbana, şube açılışının MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve çok sayıda iş adamının katılımıyla gerçekleştirileceğini belirtti. Polisevinin yanında bulunan şube açılışından önce çeşitli ziyaretlerin gerçekleştirileceğini anlatan Akbana, "Genel Başkanımız Nail Olpak beraberinde Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz ile birlikte, Bingöl Valiliği, Belediye Başkanlığı, Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü ve Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret edecek. Gerçekleştirilecek ziyaretlerin ardından şubemizin açılışı yapılacak daha sonra gala yemeği düzenlenecek. Açılış töreni ve gala, protokol konuşmaları ve hediyelerin takdim edilmesi ile son bulacak" dedi.
Bakan Yılmaz ve MÜSİAD Genel Başkanı Olpak’ın, Cumartesi günü Bingöl’de çeşitli temaslarda bulunacağı öğrenildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x