2023-2024 sezonunda Çotanak Stadyumu’nda oynanan Bitexen Giresunspor ile Teksüt Bandırmaspor arasındaki karşılaşmada tek gol çıktı. Konuk ekip Teksüt Bandırmaspor’un ilk yarıda bulduğu gole Bitexen Giresunspor karşılık vermezken özellikle ikinci yarının ilerleyen dönemlerinde Bitexen Giresunspor tribünlerinden tepkiler gelmeye başladı. Zaman zaman büyük tartışmaların çıktığı stadyumda taraftarlar sahadaki futbolculara tepki gösterdi.

Doğan Can Davas ve Sergen Tepki Aldı

Bitexen Giresunspor’da bir dönem forma giyen Sergen Piçinciol ve Doğan Can Davas’ı hedef alan taraftarlar maçın ikinci yarısında iki futbolcuya da büyük tepki gösterdi. 90 dakikada sahada kalan Sergen Piçinciol maç boyunca tepkilerin hedefindeki isim olurken, Doğan Can Davas ise 58.dakikada kenara geldikten sonra tribünler iyice alevlendi. Taraftarların kendisine tepkisine cevap veren Doğan Can Davas’ı takım arkadaşları zorla yedek kulübesine sokarken, taraftarları ise uzun süre eski futbolcularına tepki verdi.

Bitexen Giresunspor'dan Faruk Can da Nasibini Aldı

Çotanak Stadyumu’nda tepkilerin hedefindeki diğer futbolcu ise Bitexen Giresunspor’dan Faruk Can Genç oldu. Maça sol bekte başlayan ve ikinci yarıda stopere geçen Faruk Can Genç, bir pozisyonda yerde yatan Teksüt Bandırmaspor futbolcunu görünce topu dışarı attı. Bitexen Giresunspor taraftarları ise bu hareketten sonra Faruk Can Genç’i ayağına her top geldiğinde hep bir ağızdan ıslıkladı ve tepki gösterdi.