Minik Öğrencilerden Yılsonu Etkinliği

28 Mayıs 2014 Çarşamba 17:37
Bu haber 75892 kez okundu

Bitlis’in Adilcevaz Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri yılsonu etkinliği düzenledi.Öğrenciler tarafından okul bahçesinde düzenlenen yılsonu etkinlikleri renkli görüntülere sahne olurken, düzenlenen gösteriler öğrenci velileri tarafından...

Minik Öğrencilerden Yılsonu Etkinliği

Bitlis’in Adilcevaz Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri yılsonu etkinliği düzenledi.
Öğrenciler tarafından okul bahçesinde düzenlenen yılsonu etkinlikleri renkli görüntülere sahne olurken, düzenlenen gösteriler öğrenci velileri tarafından ilgiyle izlendi. Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Yavuz Beşkardeş, eğitim ve öğretimin amaçlarından birinin sosyal ve kültürel etkinlikler olduğuna vurgu yaparak, “Düzenlediğimiz bu tür faaliyetlerle çocuklarımız kendilerini daha rahat ifade ederek bir yılın yorgunluğunu atmaktadırlar. Böyle etkinliklerin olması öğrencilerimiz açısından farkındalık yaşatması güzel bir şeydir. Çocuklarımız bu tür etkinlikler sayesinde yardımlaşma, konuşma, bilgi edinme, deneyim kazanma ve aynı zamanda düşüncelerini arkadaşlarına anlatarak liderlik duygusu ile kendini yansıtan mutlu bireyler yetiştirmenin gayretindeyiz. Bunun yanında çocuklarımızı sosyal hayata hazırlamak ve özgüvenlerini geliştirmek amacıyla değişik zamanlarda sosyal faaliyetler gerçekleştirmekteyiz” diye konuştu.
Öğrenciler tarafından düzenlenen çeşitli gösteriler katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Program sonunda öğrenciler ve öğretmenleri, öğrenci velileri tarafından ayakta alkışlandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x