2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden Gülyalı Turnasuyuspor'da Çamaşspor maçı hazırlıkları devam ediyor. Teknik Direktör Mümin Sarı gözetiminde çalışmalarını sürdüren Gülyalı Turnasuyuspor'da kritik mücadele öncesinde Kulüp Eş Başkanı Mehmet Murad Yıldız açıklamalarda bulundu. Takımın sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Mehmet Murad Yıldız, taraftara seslenirken kulüp olarak yüksek hedeflere ulaşmak için kenetlendiklerini söyledi.

turnasuyuspor-2

Çamaşspor maçının kendileri adına büyük bir öneme sahip olduğunu söyleyen Gülyalı Turnasuyuspor Eş Başkanı Mehmet Murad Yıldız ''Bu hafta karşılaşacağımız Çamaşspor maçı, kulübümüz için kritik bir öneme sahip. Gelip gelerek ligdeki Play-Off'lara katılma şansımızı arttırmak ve büyük hedeflerimize bir adım daha yaklaşmak istiyoruz. Takımımızın bu mücadeledeki performansı bizi Play-Off'larda başarılı kılma yoluna belirleyici olacak. Birlik ve beraberlik içinde, taraftarlarımızın coşkulu desteğiyle bu zorlu mücadeleden galibiyetle ayrılmak istiyoruz.'' dedi.

turnasuyuspor-5

Eş Başkan Mehmet Murad Yıldız ayrıca ''Play-Off'larda başarılı olmak ardından Bölgesel Amatör Lige yükselerek sezonu zaferle tamamlamak en büyük hedeflerimizden biri. Bu süreçte kulüp olarak birlikte gösterdiğimiz çaba ve azim bizi daha da güçlü kılıyor. Futbolcularımıza güveniyor ve bu önemli maçta en iyi performanslarını sergilemelerini bekliyoruz. Taraftarlarımıza sesleniyoruz. Bu mücadelede yanımızda olun, coşkunuzu bizimle paylaşın. Birlikte büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Kulüp olarak yüksek hedeflerimize ulaşmak için kenetlenmiş durumdayız. Hep birlikte zaferin tadını çıkarmak için sahaya odaklanalım. Başarıya giden yolda birlikte ilerleyerek, sevinçleri birlikte yaşayacağımız günleri dört gözle bekliyoruz'' açıklamalarını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ