Öğretmensiz Okuldan Muhteşem Eserler Çikti

28 Mayıs 2014 Çarşamba 17:46
Bu haber 77821 kez okundu

Bolu merkeze en uzak mesafedeki Göynük Narzanlar İlk ve Orta Okulu’nda resim öğretmeni olmamasına rağmen öğrencilerin hazırladığı eserler büyük beğeni kazandı.Bolu’nun şehir merkezine en uzak okullarından biri olan Göynük ilçesi...

Öğretmensiz Okuldan Muhteşem Eserler Çikti

Bolu merkeze en uzak mesafedeki Göynük Narzanlar İlk ve Orta Okulu’nda resim öğretmeni olmamasına rağmen öğrencilerin hazırladığı eserler büyük beğeni kazandı.
Bolu’nun şehir merkezine en uzak okullarından biri olan Göynük ilçesi Narzanlar İlk ve Orta Okulu’nda resim sergisi açıldı. 140 öğrencinin eğitim ve öğretim gördüğü okulda düzenlenen sergiye İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu da katıldı. Kadrolu resim öğretmeninin olmadığı ve her yıl Fen Lisesi’ne öğrenci gönderen okulda hazırlanan eserler büyük beğeni topladı. Okulda kadrolu resim öğretmeni olmamasına rağmen ortaya çıkan eserleri çok beğendiğini söyleyen Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, “Narzanlar İlk ve Orta Okulumuz, Bolu merkeze en uzak okulumuz. Bu okulumuzda üç kadrolu öğretmen olmasına rağmen ücretli öğretmenlerimizle oldukça iyi iş çıkarmışlar. Fen Lisesine bile öğrenci veren bu okulumuzda başarı ve el becerisi onlar için sıradan bir hale gelmiş. Bu yolda emeği geçen tüm öğretmenlerimi ve okul personelini kutluyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x