Geçtiğimiz sezon Gülyalı Turnasuyuspor'da Play-Off Yarı Finale yükselen takımın parçası olan ve kaptanlık pazubandını takan Bora Sarıkaya, yeni sezonda ise Eskipazarspor'a transfer olmuştu. Ordu 1.Amatör Lig'de daha önce farklı takımlarda şampiyonluk sevinci yaşayan Bora Sarıkaya, yeni şampiyonluk hedefi için Eskipazarspor'a transfer olurken ligde dört maçta dört galibiyet alan ve gol dahi yemeyen takımın parçası olmaya devam ediyor.

boraaa

Son olarak Fatsa Yaşamspor'u deplasmanda yenen Eskipazarspor'da maçın ardından ise Bora Sarıkaya yaptığı açıklamada: ''Maçın tamamını üstün götürdüğümüz, sayısız gol kaçırdığımız ve saha koşullarının elverişsiz olmasına rağmen 3-0 gibi net bir skorla deplasmanda galip geldiğimiz için mutluyum. Daha çok pas oyununa dayalı bir takım olduğumuzdan rakibi böyle yıldırarak yendik diyebilirim. Skordan çok oyun bazlı konuşulması gerektiğine inanıyorum. Genel olarak ise arkadaşlarıma ve teknik ekibe teşekkür ediyorum. Her maç üzerine koyarak ilerliyoruz ve bunun de meyvesini oyun olarak alıyoruz'' dedi.

eskipazarspor-7

Bora Sarıkaya takımın hedefinden de bahsederken: ''Sıkı çalışarak ve kenetlenerek bu ligi sırtlayacağımızı biliyoruz. Gol yememiş bir takım olarakta bu seriyi devam ettirip önümüzdeki maçları kazanıp yolun sonunda hedefe ulaşan takım olmak istiyoruz. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın'' dedi.

SAMET KARADAĞ