Borsa bugün açık mı? Borsa bayramda tatil mi? İşte detaylar…

Borsa Bugün Açık Mı?

Pazartesi günü borsa açık mı sorusunun yanıtı birçok kullanıcı tarafından internette aratılıyor. Borsada işlem yapacak olan vatandaşlar bu sorunun yanıtını merak ediyor. Pazartesi gününün Ramazan Bayramı 9 günlük tatiline denk gelmesiyle birlikte borsaların açık olup olmayacağı araştırılıyor.

Borsa Bayram 2

Ramazan Bayramı arifesi bu yıl 9 Nisan Salı gününe denk gelirken bayram günleri ise 10 Nisan Çarşamba, 11 Nisan Perşembe, 12 Nisan Cuma günü yaşanacak. Bayram tatilinin 9 gün olmasıyla birlikte 8 Nisan Pazartesi gününde borsaların çalışma durumu merak ediliyor.

8 Nisan Pazartesi günü borsaların açık olacağı ve çalışma saatlerinde hizmet vereceği açıklandı. Ancak bayramda çalışma şartlarının farklı olacağı belirtildi.

Borsa Bayramda Tatil Mi?

Borsanın çalışma durumu bayramda özel bankalar ile aynı şekilde olacak. Borsa İstanbul özel bankalar ile aynı sınıfta yer aldığı için aynı zaman diliminde çalışmalarına devam edecek.

Borsa Bayram 3

8 Nisan’da Borsa İstanbul'da hisse alım ve satım işlemleri gerçekleştirilebilecek. 9 Nisan Salı günü ise 13.00'e kadar borsa açık olacak. Ramazan Bayramı'nda ise borsaların kapalı olacağı belirtildi.

Pazartesi Günü Kargolar Açık Mı? Kargolar Bayramda Çalışıyor Mu? Pazartesi Günü Kargolar Açık Mı? Kargolar Bayramda Çalışıyor Mu?