Amatör futbol müsabakalarında farklı iller ve liglerde zaman zaman unutulmaz anlar yaşanırken, Ordu Amatör Lig'de ise Çağlıyan ailesi için her zaman hatırlanacak bir gün geride kaldı. Ordu 1.Amatör Lig Play-Off 2.Hafta maçında Yeşilordu Futbol Kulübü ile Ulubey Belediyespor karşı karşıya gelirken kulüp tarihlerinde ilk kez karşı karşıya gelen iki takımın mücadelesinde üç kardeş sahada farklı görevler için yerini aldı. TFF C Antrenörleri Eren Çağlıyan ve Fikri Çağlıyan ile saha komiseri Evren Çağlıyan aynı anda sahada yer aldı.

Evren Çağlıyan

Ev sahibi takım olan Yeşilordu Futbol Kulübü'nde yardımcı antrenör olarak görev yapan Eren Çağlıyan ve konuk takımda teknik sorumlu Fikri Çağlıyan kardeşler birbirlerine rakip olurken aynı zamanda müsabakanın saha komiseri ise Çağlıyan ailesinin diğer kardeşi Evren Çağlıyan oldu. Ordu 1.Amatör Lig'de Yeşilordu Futbol Kulübü ile Ulubey Belediyespor arasındaki mücadele öncesinde üç kardeş birlikte poz verirken, maç boyunca ise yedek kulübesinde Fikri ve Eren Çağlıyan kardeşlerin tam ortasında yer alan isim diğer kardeş Evren Çağlıyan oldu.

Fikri Çağlıyan-1

Yeşilordu Futbol Kulübü ile Ulubey Belediyespor arasındaki maçı Yeşilordu Futbol Kulübü 3-1 kazanırken Eren Çağlıyan galibiyet sevinci yaşarken kardeşi Fikri Çağlıyan ise üzülen taraf oldu. Saha komiseri Evren Çağlıyan ise üzülen tarafı teselli ederken ailenin kazanan tarafını ise tebrik etti.

Editör: Samet Karadağ