2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off Çeyrek Final karşılaşmasında Gülyalı Turnasuyuspor ile Eskipazarspor karşı karşıya gelecek. Kritik müsabaka öncesinde ise Gülyalı Turnasuyuspor As Başkanı Adem Köksal kritik açıklamalarda bulundu. Adem Köksal, Pazar günü saat 13:30'da Gülyalı İlçe Stadyumu'nda oynanacak mücadele öncesinde kritik maça taraftarları davet etti.

gülyalı-turnasuyuspor-2

Gülyalı Turnasuyuspor'da As Başkan Adem Köksal, taraftarları işaret ederken sahadaki ilk 11 oyuncudan daha güçlü bir faktör olduğunu söylerken  ''Biz Gülyalı Turnasuyuspor olarak tarihi bir anın eşiğindeyiz. Çeyrek Final maçımız sadece bir oyun değil, bu şehrin, bu takımın ve her birimizin kalbindeki ateşi yansıtan bir mücadele. Uzun ve meşakkatli bir sezonun ardından bugüne kadar gösterdiğimiz azim ve kararlılıkla takım olarak her zamankinden daha hazırız. Oyuncularımız, teknik ekibimiz ve yönetimimiz bu önemli aşamada birlik ve beraberlik içinde hareket ediyor. Ancak unutmayalım ki sahadaki 11 oyuncudan daha güçlü bir faktör var. Siz değerli taraftarlarımızın, sizin coşkunuz, enerjiniz ve inancınız, bizlere her zaman ekstra bir güç veriyor. Bu yüzden çeyrek final maçımızda sizleri yanımızda görmek istiyoruz. Tribünlerin dolu olması, rakibe karşı büyük bir mesaj, bize ise inanılmaz bir destek olacak.'' dedi.

turnasuyuspor-4

Maç günü tribündeki yerlerini almaları için taraftarları aileleri ile birlikte davet eden As Başkan Adem Köksal ''Maç günü birlikte tarih yazmaya hazır olun. Gülyalı Turnasuyuspor'un gücünü bir kez daha hep bir ağızdan dünyaya haykıralım. Bu yolda bizlere eşlik edin, çünkü bu zafer sadece sahadakilerin değil hepimizin olacak. Birlikte güçlüyüz, birlikte başaracağız. Hepinizi, ailelerinizle birlikte bu önemli maça davet ediyorum. Gelim takımımıza inancınızı, enerjinizi ve desteğinizi getirin. Şimdi daha fazla birlik zamanı. Gülyalı Turnasuyuspor'a olan desteğinizi göstermek için maç günü stadyumda yerinizi alın. Birlikte bu önemli engeli aşalım ve yolumuza devam edelim'' ifadelerini kullandı.
 

Editör: Samet Karadağ