2023-2024 sezonunda Kadın Futbol Süper Ligi'nde mücadele Doğuş Gold Gaziantep Asya Spor forması giyen Giresun doğumlu Buket Karadağ takımdan ayrıldı. Kariyerinde son dönemlerde Süper Lig'de forma giyen ve bu süreçte gol atma noktasında Ordu'daki kariyerinin uzağında kalan Buket Karadağ, geride kalan sezonda Amed Sportif Faaliyetler forması giymiş ancak devre arasında Gaziantep ekibi Doğuş Gold Gaziantep Asya Spor'a transfer olmuştu. Amed Sportif Faaliyetler'da 9 maça çıkan Buket Karadağ, Gaziantep Asya Spor formasını ise 20 maça çıkarken 5 gol atmıştı.


2019-2020 sezonunda Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı’na katılan başarılı forvet Buket Karadağ, o sezon takımın yaşadığı 3.Lig şampiyonluğunda oynadığı 12 maçta attığı 10 golle büyük katkı sağlamıştı. Covid-19 süreci nedeniyle bir yıl gecikmeli şekilde 1.Lig macerasına başlayan Ordu ekibinde de takımın gol yükünü çeken Karadağ, geride kalan sezonda oynadığı 10 maçta attığı 22 golle dikkat çekmişti. Doğuş Gold Gaziantep Asya Spor forması ile 5 gol atan Karadağ'ın yeni takımı ise merak ediliyor.

Ordu'da Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde forma giyen 1997 doğumlu Buket Karadağ, Giresun'da futbola başladıktan sonra kariyer zirvesini Ordu'da yapmıştı. Yeni sezonda Süper Lig'de mücadele edecek olan Ünye Gücü Futbol Kulübü'nün ise eski golcüsünü kadroya katabileceği öğrenildi.

Editör: Samet Karadağ