Olgar, Ordu'da dolaşırken Avrupa'yı gezen herkesin aşina olduğu bir düzeni ve dokunun korunduğunu gördüğünü söyledi. Büyük ve tarihi şehirlerde her şeyin birbiriyle uyumlu olduğunu, caddelerde her telden çalan, zıt mimari yapılar, renkler, tabelalar ve aydınlatmalar bulunmadığını ve bu nedenle Avrupa şehirlerinin çok güzel göründüğünü belirtti.

Türkiye'nin genelinde şehirleşme ve sokakların güzelliği, temizliği anlamında iyi bir yerde olmadığını vurgulayan Olgar, Ordu'da ise hayretler içerisinde kaldığını ifade etti. Olgar, "Şehrin genelinde Türkiye'de görmeye alışık olmadığım bir düzen, temizlik, özenilmişlik ve şıklık hakim. Sadece bu cadde dahi her şeyi çok güzel anlatıyor aslında" dedi.

Olgar'ın Ordu'ya övgü dolu sözleri sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Birçok kullanıcı Ordu'nun güzelliğini ve Olgar'ın haklılığını dile getiren yorumlar yaptı.

ATAKAN ÖZTÜRK

Ordu'nun neyi meşhur? Ordu'da gezilecek yerler - Ordu yöresel yemekler Ordu'nun neyi meşhur? Ordu'da gezilecek yerler - Ordu yöresel yemekler

Editör: Atakan Öztürk