Kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği Axa Sigorta Efeler Ligi'nde bu hafta kulüp tarihindeki en önemli maçlarından birisine çıkacak olan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, bu hafta Ordu'da kazanması halinde lig sonunda matematiksel olarak son ikinin dışında kalmayı garantileyecek. Sezonun ilk yarısının son haftası öncesinde Aykut Lale'yi takımın başına getiren ve sezonun ikinci yarısında ihtiyacı olan maçları kazanan ancak bazı maçlarda sürpriz mağlubiyetler alan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, bu hafta Bursa ekibi ile Ordu'da karşı karşıya gelecek.

Taraftar Akkuş


Sezonun ilk yarısında Bursa'da Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda oynanan maçta 1-0 geriye düşen Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, karşılaşmada 2-1 öne geçmiş ancak parkeden mağlubiyetle ayrılan taraf olmuştu. Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor ligde şu ana kadar oynadığı 20 maçta 5 galibiyet alırken bu hafta kazanırsa kritik bir galibiyet alarak ligi matematiksel olarak son ikinin dışında tamamlayacak. Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor'un rakibi Bursa Büyükşehir Belediyespor ise bu sezon ligde 20 maçta 11 kez kazanan taraf oldu.

Akkuş Belediyespor-9

Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor ile Bursa Büyükşehir Belediyespor arasındaki mücadele 24 Şubat Cumartesi günü saat 15:00'de Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu'nda oynanacak.

Editör: Samet Karadağ