Play-Off Grup Etabında Orduspor ile berabere kaldıktan sonra ikinci hafta maçında Fatsa Yaşamspor'u 8-1 yenerek adeta gövde gösterisi yapan Gülyalı Turnasuyuspor'da maçtan sonra teknik sorumlu Mümin Sarı'dan açıklamalar geldi. Gülyalı İlçe Sahası'nda oynanan maçı değerlendiren Mümin Sarı aynı zamanda sekiz golün dördünü atan kaptan Birkan Aydın'ı da övdü.

Mümin Sarı

Gülyalı Turnasuyuspor'da maçın ardından konuşan Mümin Sarı ''Her maç öncesinde olduğu gibi puan ve puanları hanemize yazdırmak ve yolumuza devam etmek için son derece konsantre biçimde maça başladık. Özellikle iki ve üçüncü bölgelerdeki etkili pres ve baskı sonucunda çok fazla top kapıp pozisyona girdik. Golü 40.dakikada bulduk. Yarıya 1-0 önde girdik. Devre arasında pozisyonlarda yaptığımız eksikleri konuşarak ikinci yarıda çok az hata yaparak skoru yükselttik. Sonuç olarak bize gerekli üç puanı hanemize yazdırarak Play-Off yolunda bir adım daha attık'' dedi.

Gülyalı-Turnasuyuspor-5

Galataspor ile oynanacak olan maça ara vermeden hazırlanacaklarını söyleyen Mümin Saru ''Haftaya ligin favori takımlarından ve grubumuzun lideri Galtaspor ile oynayacağımız maçın hazırlıklarına ara vermeden devam edeceğiz. Bugün bütün oyuncularım görevlerini en üst düzeyde yaptılar. Oyuna katkı veren bütün oyuncularımı kutluyorum. Özellikle dört gole imza atan takım kaptanım Birkan Aydın övgüyü hak eden bir performans gösterdi. Tecrübe ve kalitesini ortaya koyarak bu takımın ne derece bir oyuncusu olduğunu gösterdi. Bundan sonra da katkı yapmaya devam edecektir. Kaptanın nezdinde bütün oyuncularımın gözlerinden öpüyorum'' açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ