Sevilen film Büyü de Gel oyuncularından Percy Andrew Barth Feldman kimdir? Tüm detayları haberimizde..

Büyü De Gel Filmi Konusu

Büyü De Gel, 2023 yılında vizyona giren bir Amerikan komedi-drama filmidir. Film, Jennifer Lawrence'ın oynadığı Maddie adında bir kadının, zengin bir ailenin üniversiteye gidecek olan asosyal oğulları Percy ile çıkıyormuş gibi yapması karşılığında para kazanmasını konu ediniyor.

Maddie, acil paraya ihtiyacı olan genç bir kadındır. Bir gün, zengin bir ailenin gazeteye verdiği bir ilanla karşılaşır. İlan, ailenin üniversiteye gidecek olan asosyal oğulları Percy ile çıkıyormuş gibi yapması karşılığında Maddie'ye para vereceğini söylüyordur.

Maddie, bu işi kabul eder ve Percy ile tanışır. Percy, çok utangaç ve sosyalleşmekten çekinen bir gençtir. Maddie, Percy'yi rahatlatmaya ve ona sosyalleşmeyi öğretmeye çalışır.

İkili, zamanla birbirlerine yakınlaşır ve arkadaş olurlar. Percy, Maddie'nin yardımıyla sosyalleşmeye başlar ve özgüven kazanır. Maddie ise, Percy'nin yardımıyla kendi hayatını yeniden gözden geçirmeye başlar.

Film, komedi ve drama unsurlarını bir arada sunan bir yapımdır. Jennifer Lawrence ve Andrew Barth Feldman'ın performansları övgü topladı.

Büyü De Gel Filmi Oyuncuları

Büyü De Gel (No Hard Feelings) filminin oyuncuları şunlardır:

  • Jennifer Lawrence - Maddie
  • Andrew Barth Feldman - Percy
  • Laura Benanti - Allison
  • Matthew Broderick - Laird
  • Natalie Morales - Sara
  • Scott Macarthur - Jim
  • Kyle Mooney - Jody
  • Hasan Minhaj - Doug

Filmin yönetmeni Gene Stupnitsky, senaristleri ise Gene Stupnitsky ve John M. Phillips'tir.

Andrew Barth Feldman Kimdir

Andrew Barth Feldman, 7 Mayıs 2002'de New York'ta doğdu. Amerikalı aktör ve şarkıcı. Feldman, Broadway müzikali Dear Evan Hansen'daki Evan Hansen rolüyle tanınmaktadır. Bu rolüyle 2018 Jimmy Ödülü'nü ve Drama Desk Ödülü'nü kazandı.

Feldman, çocukken oyunculuğa başladı ve yerel tiyatro prodüksiyonlarında yer aldı. 2016 yılında, Broadway müzikali Matilda The Musical'de Michael Wormwood rolünü üstlendi. Bu rol için Drama Desk Ödülü'ne aday gösterildi.

2017 yılında, Dear Evan Hansen'ın ön gösterimlerinde Evan Hansen rolünü üstlendi. Müzikal, 2017'de Broadway'de açıldı ve Feldman, performansıyla büyük beğeni topladı. 2018'de rolüyle Jimmy Ödülü'nü ve Drama Desk Ödülü'nü kazandı.

Feldman, 2020 yılında Harvard Üniversitesi'ne girdi ve tiyatro, dans ve medya eğitimi aldı. Harvard'dayken, Foul Play adlı bir TV dizisinde rol aldı ve Broadway Whodunit: A Very Hanukkah Whodunit adlı bir videoda yer aldı.

Feldman, gelecekte Broadway'de ve filmlerde daha fazla rol almayı umuyor.

Andrew Barth Feldman, 2023 yılında vizyona giren No Hard Feelings filminde Percy rolünü oynadı. Filmde Jennifer Lawrence ve Matthew Broderick ile birlikte rol aldı.

Feldman, Broadway'de müzikal tiyatro alanında başarılı bir kariyere sahip. Dear Evan Hansen ve Matilda The Musical gibi büyük prodüksiyonlarda rol aldı ve performanslarıyla büyük beğeni topladı. Harvard'da tiyatro, dans ve medya eğitimi aldı. Gelecekte Broadway'de ve filmlerde daha fazla rol almayı umuyor.

Andrew Barth Feldman, yetenekli ve hırslı bir aktör. Kariyerinin başında olmasına rağmen, Broadway'de ve filmlerde önemli roller üstlendi. Feldman'ın gelecekte büyük şeyler başaracağına inanıyorum.