2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden ve B Grubu'nu üçüncü sırada tamamladıktan sonra Play-Off Grubu'na yükselen Gülyalı  Turnasuyuspor'da işler yolunda. Play-Off Grup statüsünde ilk maçında Orduspor ile berabere kalan Gülyalı Turnasuyuspor daha sonra Fatsa Yaşamspor'u yenmişti. Galataspor beraberliği ile birlikte dördüncü hafta maçında Doğaspor'u yenen Gülyalı Turnasuyuspor, puanını sekiz yaparak Çeyrek Finali garantiledi.

turnasuyuspor-5

Doğaspor karşısında 3-1 kazanan Gülyalı Turnasuyuspor'da maçın ardından açıklamalarda bulunan Mümin Sarı ''Bugün oynadığımız karşılaşmada Doğaspor ile mücadele ettik ve sahadan 3-1 galibiyetle ayrıldık. Bu sonuç takımımızın gösterdiği azim, kararlılık ve oyun disiplini sayesinde elde edilen bir zaferdir. Futbolcularımızın sahaya çıkarken gösterdiği özveri ve kararlılık bugün aldığımız sonucun anahtarıydı. Her bir oyuncumuz, sahadaki görevini eksiksiz yerine getirerek takımımıza önemli bir galibiyet kazandırdı'' dedi.

Gülyalı-Turnasuyuspor-6

Taraftar desteğine de vurgu yapan Mümin Sarı ''Bu galibiyeti sadece futbolcularımıza değil aynı zamanda teknik ekip ve taraftarlarımıza da adıyoruz.Taraftarlarımızın desteği ve inancı bize sahada ekstra bir motivasyon ve güç kaynağı sağladı. Bu zafer bize bir sonraki adımda daha da ileriye gitme güveni veriyor. Takım olarak birlikte çalışmalaya, gelişmeye ve daha büyük hedefleye doğru ilerlemeye devam edeceğiz. Bize inanan herkese teşekkür teşekkür ediyor, gelecek maçlarda da sizleri gururlandırmak için var gücümüzle çalışacağımızı belirtmek istiyorum'' açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ