Ordu’yu âdete şantiye alanına çeviren Büyükşehir Belediyesi ekipleri kar kış demeden vatandaşların hayatını kolaylaştıracak yatırımları hayata geçirmeyi sürdürüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi 19 ilçede 176 ekip ile 194 noktada çalışma gerçekleştiriyor.

büyükşehir 2

Asfalt çalışmalarından beton yola 75 noktada çalışan Fen İşleri ekipleri ulaşımda konforu yükseltirken, OSKİ ekipleri 55 noktada içme suyu hattı, kanalizasyon yapımı ve arızalara müdahaleleri hız kesmeden sürdürüyor. 51 noktada hizmet veren Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri ise park ve yeşil alanlar başta olmak üzere temizlik ve kent estetiği çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Proje ve yatırımlarını da kesintisiz sürdüren Büyükşehir Belediyesi, 13 noktada yeni yatırımları Ordu’ya kazandırmak için yoğun mesai harcıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda tarım, spor, sosyal ve kültürel alanlardaki çalışmalarını da Ordu’nun 19 ilçesinde hayata geçirmeye devam ediyor.

büyükşehir 3

Tüm bu çalışmaların yanı sıra mevsim şartlarına bağlı olarak karla mücadelesini de sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 27 bin 318 km’yi aşan kırsal yol ağında da yolları ulaşıma açık tutmak için yoğun mücadele gösteriyor. Bu alanda da 465 araç ve iş makinası ve 560 personel ile 24 saat esasıyla görev yapıyor.

Haber Merkezi

Editör: Merve Tepecik